SZKOŁA PODSTAWOWA.......SZKOŁA PODSTAWOWA......  
           
  Powrót    

Pierwszy dzień wiosny

 
 

 

Powitanie wiosny

Kolorowe ubrania, radosne nastroje, a wszystko na powitanie wiosny. Każda klasa wylosowała kolor, w którym ma być ubranie. Najmłodsi ubrali się na pmarańczowo, klasa I na żółto, klasa II na zielono, klasa III na czerwono, kolorem klasy IV okazał się niebieski, klasy V różowy, a VI pomarańczowy. Wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej.   Zabawę rozpoczął przegląd talentów. Każdy mógł przedstawić w czym jest dobry. Nie zabrakło śpiewających, recytujących i tańczących.

Odbyły się również wybory miss i mistera szkoły. Konkurs cieszył się dużą popularnością zwłaszcza wśród dziewcząt. Wszyscy uczniowie wybierali zwycięzców głośnością oklasków. Zdecydowanie największe brawa otrzymała Sandra Janas z klasy I i ona została miss szkoły. Dwie wicemiss to Karolina Zawadzka z klasy III i Kasia Jaworska z klasy V. Misterem został Mikołaj Mazurkiewicz z klasy VI, a dwa drugie miejsca zajęli Kuba Jarosiński  i Bartek Muniak - obydwaj z klasy V.      

Tradycyjnie już odbył się popis chłopców zdobiących głowy swoich klasowych koleżanek wymyślnymi fryzurami. W wielkim skupieniu przedstawiciele klas malowali dowolną techniką portret swojego wychowawcy. Hubert z klasy III zaprezentował dowcipy. Zabawa była doskonała. Na zakończenie uczniowie klas IV- VI zgodnie z tradycją pomaszerowali nad rzekę utopić Marzannę.

*****

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Powrót do galerii